Zwroty i reklamacje

Składanie reklamacji

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji  POBIERZ TU

Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki, możesz pobrać nasz lub skorzystać z innego, może być także napisany ręcznie. Dołączony formularz przyśpieszy wykonanie zwrotu . Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, nr konta do zwrotu , nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady. 

2.Odesłanie produktu

Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu. Koszt zwrotu ponosi KUPUJĄCY ! Nie przyjmujemy paczek pobraniowych .

3. Wysyłka 

Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

Handel-Detal "OLMAR" Anna Grot

Mickiewicza 13

58-350 Mieroszów

Uwaga! Jeśli masz jakiś problem, możesz także skontaktować się  z nami drogą elektroniczną modnydzieciak2@wp.pl lub zadzwonić  504545641 .

Zwrot towaru

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

Handel-Detal "OLMAR" Anna Grot

Mickiewicza 13

58-350 Mieroszów

 

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

 

Wymiana na inny rozmiar 

Najszybciej jest zakupić inny rozmiar i go opłacić, a nieodpowiedni rozmiar zwrócić wraz z formularzem zwrotu , przyśpieszy to wymianę i będą mogli Państwo uniknąć braku towaru :) 

 

 

RZECZY PRZECENIONE NIE PODLEGAJĄ ZWROTOM ! 

W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl